Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Fake, fake”, Linda për banoren e re brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 20:04
Linda Halimi

Kaderi është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

E Linda është shprehur se ajo është fallco, përcjell Klankosova.tv.

“Fake, fake”, është shprehur Linda për Kaderin.

“Mendjemadhe e gjuan kunja”, edhe Edona dhe Iliriana e kanë komentuar banoren e re.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.