Eskalon situata në Prime - Xhuli e quan Stresin "legen", ky i fundit kërkon reagimin e produksionit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Eskalon situata në Prime – Xhuli e quan Stresin “legen”, ky i fundit kërkon reagimin e produksionit (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 23:26

Debati i sotëm në mes të Xhulit dhe Stresit që ka ndodhur drejtpërdrejt në spektaklin Prime të Big Brother VIP Kosova ka eskaluar edhe në ofendime.

Veç se kësaj here, nuk ka qenë Stresi ai që e ka ofenduar Xhulin, por anasjelltas.

“Unë jam lojtare e fortë, por nuk duhesh të biesh si ‘legen’. Nuk bën të dalësh jashtë kornizave dhe ky e ka bërë këtë gjë”, i ka thënë Xhuli, Stresit.

Ndërkohë, i menjëhershëm ka qenë reagimi i Stresit.

“Produksioni? Ku jeni tani? Reagoni. Hë Jonida, të vjen keq tani?

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.