Eskalon debati mes Melisës dhe Xhulit, shkak bëhet qumështi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Eskalon debati mes Melisës dhe Xhulit, shkak bëhet qumështi (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 14:46

Melisa sot ka debatuar me zë të lartë me Julianën shkaku i një paketimit të një shisheje qumështi.

Ajo e akuzoi Julianën se ajo i kishte thënë që qumështin që e ka në dorë është soja (pa laktozë), dhe kur Melisa e morri për ta përdorur e pa që nuk ishte i tillë.

Kjo gjë e acaroi Melisën, e cila i tha: “ Nëse unë marrë vesh se ti e ke përdorur këtë gjë seriozisht i kemi punët keq. Se çfarë është kjo, ti e di shumë mirë sepse ti gatuan këtu. Të betohem për kokë të vëllait”.

Derisa, Juliana i mohoi akuzat e Melisës duke mos e pranuar.

“Unë nuk e di çfarë është kjo, vërtetë po mendon, qetësohu Melisa”, tha Juli.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.