"Është dorëzuar", momente të përplasjes së Artanit me Stresin dhe Julianën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Është dorëzuar”, momente të përplasjes së Artanit me Stresin dhe Julianën (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 22:50

Gjatë javës së kaluar, Stresi dhe Artani kanë debatuar me njëri-tjetrin vazhdimisht.

Artani i tha reperit se ai është dorëzuar sa i përket lojës brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ndërsa, Stresi tha se Artani dëshiron që të debatojë me të për të dalë në Prime.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.