Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Enzo Fernandez në Chelsea ndjehet sikur në shtëpi

NULL NULL
08.03.2023 18:01
Enzo Fernandez

Mesfushori argjentinas, Enzo Fernandez, ka thënë se në Chelsea ndihet sikur në shtëpi.

Kështu i ka thënë ai një tifozi, pas fitores 2:0 ndaj Borussia Dortmund të martën, njofton Klan Kosova.

“Më preku zemrën kur djali doli të vinte dhe të më shihte”, shpjegoi Fernandez pas ndeshjes.

“Ishte një moment kaq i veçantë sepse ai donte të më shihte dhe ai më dha një përqafim të shpejtë. Kjo më bëri të ndjehem edhe më i lidhur me fansat. Unë dua të njoh fansat dhe besimi që ata kanë në mua është i jashtëzakonshëm”.

“Ndihem sikur në shtëpi. Jam vërtet i lumtur këtu dhe po njoh më mirë shokët e mi të skuadrës. Unë jam duke u ndjerë më i sigurt”, ka thënë Fernandez.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.