Ora 7 - “Përtej asaj që shoh” dhe “Fuqia e fjalës”, dy botime nga Lule Alidema për personat e verbër - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ora 7 – “Përtej asaj që shoh” dhe “Fuqia e fjalës”, dy botime nga Lule Alidema për personat e verbër

NULL NULL
09.01.2023 13:22
lajme të ngjashme