Emina Çunmulaj në palestër edhe gjatë shtatzanisë (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emina Çunmulaj në palestër edhe gjatë shtatzanisë (FOTO)

NULL NULL
11/11/2015

Modelja e njohur Emina Çunmulaj e cila është shtatzënë ka treguar se ajo akoma kujdeset për trupin e saj.

Çunmulaj përmes një fotografie në rrjetin social Facebook ka bërë të ditur se kishte kohë që nuk e kishte frekuentuar palestrën.

“Dita e parë me palester tash 5 muaj të shtatzanisë,pak motivim më mungoi për këta 5 muaj që kaluan ama tash po kthehet motivimi ngadalë”  ka shkrua ajo, transmeton Klan Kosova.

Ajo duket shumë në formë dhe duket se nuk ka shtuar shumë peshë.

Untitled