Emilie de Ravin është shtatzënë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emilie de Ravin është shtatzënë

NULL NULL
03/10/2015

Emilie de Ravin ka njoftuar se ajo është shtatzënë dhe po pret fëmiun e saj të parë.

33 vjeçarja, aktorja e Once Upon a Time dhe i dashuri i saj Eric Bilitch kanë zgjedhur Twitterin të njoftojnë për lajmin e mirë, transmeton Klan Kosova.

“Dua të ndajë një lajm emocionues me ju….unë dhe Eric jemi në pritje të fëmiut tonë të parë, kjo është një ëndërr e bërë realitet”, ka shkruajtur Emilie.

“Nuk mund të jem më i lumtur se sa me lajmin se do të bëhemi familje me Emilie”, ishin fjalët e Eric.