Ekipi i javës në Champions League - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ekipi i javës në Champions League

NULL NULL
01/10/2015

Pas përfundimit të ndeshjeve të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Champions League, goal.com ka publikuar edhe 11 lojtarët më të mirë.

Bayern Munich prin në këtë formacion me pesë lojtarë të saj, Lewandowski, Alaba, Boateng, Costa dhe Coman.

Portieti më i mirë është ai i Manchester City, Joe Hart, ndërsa aty zënë vend edhe Cuadrado i Juventusit, Mata i United dhe Luis Suarez i Barcelonës, transmeton Klan Kosova.

chl