Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona, Vesës: Mos mi hap hundët këtu (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 19:13
edona

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Edona dhe Vesa kanë debatuar me njëra-tjetrën.

Debati i tyre është zhvilluar në lidhje me rrobat, përcjell Klankosova.tv.

“Mos mi hap hundët këtu”, është shprehur Edona për Vesën.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.