Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona tregon se si e zuri burrin në flagrancë duke shikuar filma me pullë të kuqe (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 12:31
Edona James

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona ka treguar përsëri një histori interesante të saj.

Ajo u rrëfye se si e zuri burrin e saj në flagrancë duke shikuar filma për të rritur.

“Unë burrin tim e kamë zënë, u zgjova në mëngjes dhe i shikonte ato gratë që nuk e di as kokën ku e kanë, e kam kapur telefonin ia kom fut në gojë”, është shprehur Edona.

Banorët e dëgjonin me interes dhe e përcollën me të qeshura këtë histori të Edonës.

Por për të kuptuar më shumë rreth këtij rrëfimi, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.