Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona: Për moshën që i kam jam shumë e bukur (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 19:02
Edona
Edona

Blerando e ka pyetur Edonën se sa vjeçe është, pyetje qe Edona nuk ka hezituar të përgjigjet.

“Unë i kam 37 vjet, por për vjetët qe i kam jam shumë e bukur”, ka thënë Edona.

Ndërkohë banorët e tjerë e komplimentuan atë për dukjen e saj.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.