Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona pak e befasuar me biografinë e banores së re, tregon përshtypjet e saj (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 12:30
Edona

Edona tregoi përshtypjet e saja për banorën e re Kaderin.

Vesa e pyeti se nga është, ajo tha e Prizrenit dhe është shumë e bukur.

Ajo i kishte  thënë Kaderit se “e ke blerë miss-in“, por Edona tha se kishte bërë shaka.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme