Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona ngjallë të qeshura gjatë sfidës së kapitenit (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 00:34

Derisa po zhvillohej sfida e kapitenit në gaming room, Edona ka ngjallur të qeshura me një veprim të sajin.

Rregulli i lojës është që banorët nuk guxojnë ta pushojnë dorën që e mbajnë shtizën në trup, derisa Edona me dorën tjetër shtyu gjokset.

Ky veprim i Edonës ngjalli të qeshura të mëdha te Buci, i cili edhe e thumboi pak.

Për të parë më shumë detaje, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.