Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona, Monikës: A thua se çfarë trupi do të kem në botën tjetër? (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 19:34

Edona James sot ka biseduar një temë interesante me Monikën.

Ajo e pyeste atë se si mund të duken kur të vdesin njerëzit, por edhe vet ajo.

“Besoj se kjo botë është sfiduese. A thua çfarë trupi do të kem në botën tjetër?”, ka thënë Edona.

Monika i ktheu përgjigje duke i thënë se këtë gjë nuk e di./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.