Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona James: Kur isha fëmijë zgjohesha jerëm e fshihesha në nevojtore (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 14:10
edona

Edona James ka folur me Monikën për kohën kur ishte fëmijë.

Ajo i ka treguar asaj se kur ishte fëmijë zgjohej jerëm, përcjell Klankosova.tv.

“Kur isha fëmijë zgjohesha jerëm e fshihesha në nevojtore”, është shprehur Edona.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.