Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona: Fansat e mi të Kosovës më kanë shtyrë të hyj këtu (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 12:19
Edona

Banorëve të Big Brother VIP Kosova, Edona u ka treguar eksperiencën e saj se si ishte pritur nga shqiptarët e Kosovës më herët.

Ajo shpjegoi se si ishte kërcënuar nga ta dhe se si ata ishin shprehur nëse do ta shihnin Edonën diku.

“Më kanë thanë se kanë me më kall me benzinë, kanë me më vra, por tash më duan shumë, fansat e mi të Kosovës më kanë shtyrë të hyj këtu”, është shprehur Edona.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme