Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona e revoltuar pas nominimeve, zhgënjehet nga Blero, Shqipja dhe Blerando (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 01:19

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është zhvilluar procedura e nominimeve zinxhirore, derisa ata kanë shpëtuar nga nominimi një emër.

E shumë e dëshpëruar nga këto nominime ka mbetur Edona, të cilën nuk e shpëtoi asnjë nga banorët.

Ajo hatërmbetjen më të madhe e pati me Bleron, Shqipen dhe Blerandon.

Zbuloni më shumë detaje, duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme