Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edona bën prank për banorët, pretendon se ka filluar t’i pëlqej Adri (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:48

Kjo javë u solli diskutime dhe debate banorëve të shtëpisë nga një prank që u kanë bërë Edona dhe Adri.

Kjo erdhi si ide nga Adri për ta bërë xheloze Ilirjanën të fejuarën e tij se kinse Edona ka pëlqim ndaj tij.

Për këtë prank nuk kishte informacione asnjë prej banorëve të tjerë të shtëpisë dhe gjatë të tërë kohës i komentonin veprimet e tyre.

E kjo gjë e bëri tej mase për disa ditë Ilirjanën xheloze, bile në një moment me shaka kishte thënë se është beqare./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.