Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe Vuçiq arrin për takim me Borrellin e Lajçakun, përfundon ai i Kurtit

NULL NULL
27.02.2023 16:27

Ka nisur tashmë edhe takimi i presidentit serb, Aleksandar Vuçiq me përfaqësuesit e lartë të BE-së për dialogun.

Paraprakisht, Borrell dhe Lajçak patën një takim me kryeministrin kosovar, Albin Kurtin.

Teksa pas tyre, pritet që në 17.15 të ketë takim trepalësh, ku përfshihen edhe pala kosovare dhe ajo serbe me përfaqësuesit e BE-së.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.