Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe Rakiqi takohet me Escobarin e Lajçakun

NULL NULL
06.06.2023 12:00

Ka përfunduar takimi ndërmjet të dërguarit të posaçëm të ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, dhe atij të BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, me krerët e partive opozitare në Kosovë.

Gazetari Besnik Tahiri ka bërë të ditur se pas takimit me krerët opozitarë, Gabriel Escobar dhe Miroslav Lajçak kanë pritur në takim edhe kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq, raporton klankosova.tv.

Takimi është duke u zhvilluar në hapësirat e Zyrës së BE-së në Kosovë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.