"Edhe nëse Messi do të vinte e të luante falas, nuk do ta pranonim" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Edhe nëse Messi do të vinte e të luante falas, nuk do ta pranonim”

NULL NULL
01/03/2017

Drejtori i ekipit nga divizioni  i dytë – Altinordu, në Turqi ka thënë se ata do ta refuzonin mundësinë e nënshkrimit me yllin e Barcelonës, Lionel Messi.

Ai nuk është ndalur vetëm me këtë madje, duke folur për klubin që ka në dorë.

“Edhe nëse Messi do të luante falas për ne, përfundimisht do të refuzoja atë”

“Besoj në futbollistët e ti turq. Dua tu jap shansin atyre”.

“Caku ynë që është të gjendemi në Super League dhe të garojmë në kupat evropiane”, ka shtuar pronari i këtij klubi./Klan Kosova/