E zuri pema derisa po priste dru në mal, vdes një 42-vjeçar në Berat - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E zuri pema derisa po priste dru në mal, vdes një 42-vjeçar në Berat

NULL NULL
29.03.2023 17:02
prerja e pyjeve

Një 42-vjeçar ka humbur jetën në Berat, derisa po priste dru në pyll.

Incidenti tragjik ka ndodhur rreth orës 13:30, në fshatin Molisht.

Dyshohet se aksidentalisht një trung peme e ka zënë poshtë shtetasin me iniciale S. M. dhe si pasojë ai nuk i mbijetoi plagëve të marra, shkruan Top Channel, përcjell Klankosova.tv

Grupi hetimor vijon punën në vendngjarje për dokumentimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS