E vrara nga të shtënat në Tiranë dyshohet se është punëtorja e lokalit ku ndodhi krimi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E vrara nga të shtënat në Tiranë dyshohet se është punëtorja e lokalit ku ndodhi krimi

NULL NULL
12.03.2023 21:48

Nga të shtënat me armë zjarri në Tiranë dyshohet se është vrarë një person dhe dy të tjerë janë plagosur.

Sipas raportimeve, e vrara është punonjësa e lokalit ku ka ndodhur e gjithë ngjarja, shkruan TCh, transmeton Klankosova.tv.

Bëhet e ditur se dy të dyshuarit për të shtënat me armë zjarri kanë ikur me motorë dhe ende nuk dihen rrethanat e shkaqet e kësaj ngjarje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Një i vrarë dhe dy të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Tiranë