E vjetër por në formë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E vjetër por në formë

NULL NULL
23/05/2015
Jane Fonda ende shembull i modës dhe stilit.

Aktorja 77 vjeçare Jane Fonda tregoi anën e saj të egër në një veshje me printime leopardi, derisa po kthehej në Los Angeles pas Festivalit të Filmit të Kanës.

Ajo së fundmi ka deklaruar se nuk mund të besojë që ende shihet si ikonë e modës në moshën 77 vjeçare.

Aktorja legjendare këto ditë ka qenë e zënë duke e promovuar filmin e saj më të ri Youth në festivalin e Kanës.

jane fonda