Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E shantazhoi me publikim të fotografive, arrestohet në Prishtinë shtetasi i Shqipërisë

NULL NULL
20.11.2023 19:49
POLICIA

Sot në Prishtinë është arrestuar një person shtetas i Shqipërisë nën dyshimin për veprat shtrëngim dhe kanosje.

”Personi i dyshuar përveç që ka kanosur viktimën i njëjti ka detyruar që të mabajnë një lidhje pa vullnetin e saj duke e shantazhuar me publikimin e disa fotografive”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës, përcjell Klankosova.tv.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.