E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vrarë në Gllogjan (VIDEO) - Klan Kosova

E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vrarë në Gllogjan (VIDEO)

NULL NULL
6 months më parë

Spitali i Pejës ka konfirmuar për Klankosova.tv se nga të shtënat me armë zjarri në Gllogjan kanë mbetur të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

Nga ky spital thanë se për numrin e të plagosurve nuk dihet por që autoambulanca është duke e bërë bartjen e  tyre nga komuna e Deçanit.

Nxënësit e vdekur nga ky rast i përkasin moshës 19 vjeç dhe 17 vjeç, ndërsa nxënësi ilënduar i përket moshës 17 vjeçare.