Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“E këtu shpirt është problemi”, Gania vazhdon me këshilla për Albën (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 16:49

Alba ka folur me Ganiun për nominimin e saj.

Ajo i tha komedianit se javën e fundit nuk ka qenë aktive.

“Qëndroja në lavanderi me Vesën, nuk përfshihesha shumë në debate”, ka thënë Vesa.

E Ganiu e këshilloi pasi i tha se aty qëndron problemi, i kërkoi që më të mos kthehet në atë pikë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.