Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“E ke harruar veten”, Gania këshillon Albën pasi u mërzit dhe i rrodhën lotët (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 10:38

Alba është njëra ndër banoret më pak të preferuara të publikut.

Kjo ka bërë që ajo të mërzitet dhe të qajë, njofton Klankosova.tv.

Teksa ajo po qëndronte në dhomën e grimit, Gani Gërmia i shkoi pranë për ta ngushëlluar dhe këshilluar.

Ai i tha se e ka harruar veten dhe i kërkoi të mos bie në provokimin e të tjerëve. Fjalët e Gani Gërmisë e kanë bërë Albën të buzëqeshur pas disa minutave mërzitje.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.