E kanoste përmes rrjeteve sociale një grua, intervenon policia - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E kanoste përmes rrjeteve sociale një grua, intervenon policia

NULL NULL
02.03.2023 11:13
ngacmim me ane te rrjeteve sociale

Një femër në Mitrovicë të Veriut ka raportuar në polici se është kanosur nga një person.

Sipas ankueses, i dyshuari përmes rrjeteve sociale kishte vazhduar ta shqetësojë atë dhe familjarët e saj.

Organet e rendit njoftojnë se i dyshuari është intervistuar dhe se me vendim të prokurori rasti u vazhdoi në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.