E gjithë vëmendja mbi Evën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E gjithë vëmendja mbi Evën

NULL NULL
21/05/2015

Eva Longoria, e cila po qëndron në Kanë mori krejt vëmendjen derisa po kalonte së bashku me të dashurin e saj dorë për dore.

Eva, ndonëse 40 vjeçare dukej e mahnitshme  në fustanin e shkurtë dhe të zi pa krahë të cilit i kishte kombinuar edhe një palë take shumë të larta, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv

eva