E dhunoi një të mitur, arrestohet një person në Viti - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E dhunoi një të mitur, arrestohet një person në Viti

NULL NULL
18.03.2023 08:49

Një person është arrestuar në Viti, pasi dyshohet se ka dhunuar një vajzë të mitur.

Sipas policisë, viktimës i është bërë ekzaminimi mjekësor dhe në bazë të raportit është vërtetuar se e mitura është dhunuar.

Familjarët e të dyshuarit kanë dorëzuar raporte mjekësore në bazë të së cilave, ai ka prapambetje mendore të shkallës së lehtë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS