E dashura ruse e Don Xhonit, fillon ta mësojë gjuhën shqipe - Klan Kosova

E dashura ruse e Don Xhonit, fillon ta mësojë gjuhën shqipe

NULL NULL
4 months më parë

Ariana Lirey, e dashura ruse e reperit kosovar, Don Xhoni, ka filluar ta mësojë gjuhën shqipe.

Këtë e ka bërë të ditur vetë modelja përmes një Instastory.

“Nuk kam filluar ta mësoj vetëm gjuhën shqipe, por edhe origjinën, kulturën dhe historinë e saj. do të jetë e vështirë por më pëlqen. Faleminderit”, ka shkruar modelja në Instagram.

Ajo më herët kishte bërë tatuazh portretin e reperit, por që tash duket se e ka marrë edhe më seriozisht lidhjen, shkruan Klankosova.tv

Ariana Lirey e Don Xhoni, lidhjen e tyre e kanë konfirmuar në muajin dhjetor.