Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dyshohet se u grabit një barnatore në lagjen “Ulpiana” të Prishtinës

NULL NULL
21.02.2024 17:21
Barnatoret
Foto: Ilustruese

Një barnatore në Ulpianë dyshohet se sot është grabitur nga persona të panjohur.

Burime për Klankosova.tv bëjnë me dije se nga aty janë vjedhur një shumë e parave, barna dhe pajisje mjekësore.

Po ashtu, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe janë duke u marrë me rastin në fjalë.

Klankosova.tv ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare. /Klankosova.tv

.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.