Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy të lënduar në një aksident në fshatin Polac

NULL NULL
nga Albert Bajrami 06.06.2023 16:11
Vetaksident
Foto ilustruese

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksident të trafikut.

Rasti ka ndodhur në fshatin Polac, konkretisht në segmentin rrugor Skenderaj-Drenas.

Kështu tha për Klankosova.tv Avni Zahiti, zëdhënës i policisë për rajonin e Mitrovicës.

Zahiti tha se të lënduarit janë dërguar për trajtim në spitalin e Mitrovicës.

“Në aksident është përfshirë një veturë”, tha Zahiti.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.