Dy luftëtare të MMA puthen para përballjes (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy luftëtare të MMA puthen para përballjes (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 22:06

Dy luftëtare të MMA lanë fansat e habitur pasi u ngjitën në skenë për përballjen e tyre.

Ndërsa përballjet tradicionalisht janë të tensionuara – kjo shkoi pak më ndryshe.

Karina Pedro dhe Denisa Ryndova u ngjitën në skenë së bashku me partneret e tyre përkatëse luftarak Inked Dory dhe Kristal Shine përpara meçit të tyre me katër gra në O2 Arena të Pragës.

Pavarësisht shkëmbimit të lehtë, do të kishte vetëm një ekip fitues. Në fund, ishin Karina dhe Inked Dory që fituan betejën.

Megjithatë, të gjithë të përfshirët kaluan mirë, me Denisën që tha se puthja ishte një moment veçanërisht i paharrueshëm.