Dy lagje të Prishtinës mbesin pa ujë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy lagje të Prishtinës mbesin pa ujë

NULL NULL
01.04.2023 10:40

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka njoftuar se për shkak të një defekti në orët e hershme në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, do të mbesin pa furnizim me ujë “Qyteza Pejton” dhe lagjia “Dardania”.

KRU bëri të ditur se ekipet e mirëmbajtjes janë duke u marrë me riparimin e defektit, transmeton Klankosova.tv.

“Besojmë të sanohet sa më shpejt dhe furnizimi me ujë të iu rikthehet konsumatorëve të zonave në fjalë”, thuhet në njoftim.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.