Dy arrestuar në Deçan, rrahën një burrë dhe një grua - Klan Kosova

Dy arrestuar në Deçan, rrahën një burrë dhe një grua

NULL NULL
4 months më parë

Janë arrestuar dy persona në Deçan, pasi të njëjtit kanosën dhe rrahën një burrë dhe një grua.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kanosur dhe sulmuar fizikisht dy viktimat (femër & mashkull) kosovarë”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Tutje, bëhet e ditur se ,e vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.