Dy aksidente brenda 30 minutave në Kryeqytet - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dy aksidente brenda 30 minutave në Kryeqytet

NULL NULL
01/05/2015

Në kryeqytet vetëm brenda gjysmë ore ndodhën dy aksidente trafiku. Viktima ishin një biciklist dhe një motociklist.