Dumoshi paralajmëron koncerte online për të rinjtë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dumoshi paralajmëron koncerte online për të rinjtë

NULL NULL
15/04/2020

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, ka organizuar disa aktivitete online për të rinjtë në këtë kohë pandemie.

Dumoshi ka thënë se të rinjtë do e luftojnë këtë virus, njofton Klan Kosova

Ky është postimi i plotë i Dumoshit:

Të dashur të rinjë,

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në bashkëpunim me United Nations Kosovo Team, do të organizojnë aktivitete online për të rinjë, gjatë situatës COVID – 19.

Nesër 16 Prill, ora 18:00-19:30, do të argëtohemi së bashku;
Koncert LIVE me këngëtarin e mirënjohur Shpat Deda,
Video – mesazhe sensibilizuese nga Ulrika Richardson dhe Vlora Dumoshi, dhe shumë risi tjera gjatë ditëve në vazhdim.

Ju të rinjë do e luftoni këtë virus, sepse luftoni fuqishëm.
Ngjarja madhore është për JU!