Dukagjini-Malisheva, formacionet zyrtare

Dukagjini-Malisheva, formacionet zyrtare

NULL NULL
2 months më parë

Dukagjini do të luajë me Malishevën, në kuadër të javës së nëntë në Superligën e Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet ne qytetin e Klinës, me fillim nga ora 13:00.

Dukagjini do të synojë tre pikët kundër Malishevës në mënyrë që të largohet nga zona e rrezikshme, teksa Malisheva e ka filluar mirë sezonin dhe do të shikojë që të vazhdojë me ecurinë pozitive. /Klankosova.tv./

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare:

Malisheva: 

 

Dukagjini: