23:00, 7 Nëntor 2019

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Dua Lipa, e hapi  ceremoninë e 26-të të Çmimeve MTV EMA, të mbajtur në Qendrën e Konferencave dhe Ekspozitës FIBES të dielën, me këngën e saj të re “Don’t Start Now”.

Lipa ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram ku shihen disa nga momentet e prapaskenave të saj para se të performojë, transmeton Klan Kosova.

View this post on Instagram

Bts polas from the @mtvema ‘s ?✨

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë