Dua Lipa nis xhirimet e klipit të ri

Dua Lipa nis xhirimet e klipit të ri

NULL NULL
2 years më parë

Këngëtarja e njohur Dua Lipa, ka nisur xhirimet e klipit të saj më të ri.

Lipa përmes disa imazheve të ndara në mediat rozë, ka bërë të ditur se aktualisht gjendet në Neë York City, duke realizuar filmimet e projektit të ri, njofton Klan Kosova.

Dua Lipa e cila vjen nga Prishtina, dukej klasike dhe tejet elegante me një pallto në nuancë të ndezur të viteve ’80-ta.

Paraqitjen e saj e bëri edhe më të bukur qëndrimi i saj në mënyrë artistike në një ballkon rrugëve të Brooklyn.