Dua Lipa me familjen dhe të dashurin në Tiranë (VIDEO)

Dua Lipa me familjen dhe të dashurin në Tiranë (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Dua Lipa ndodhet në Tiranë.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, bashkë me familjen dhe të dashurin e saj Anëar Hadidi kanë udhëtuar drejt Shqipërisë, njofton Klan Kosova.

Lajmin e ka bërë të ditur kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili i dhuroi Duas, targa me emrin e saj.