Dua Lipa gati për Sunny Hill Festival (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dua Lipa gati për Sunny Hill Festival (FOTO)

NULL NULL
04/08/2022

Dua Lipa është gati për Sunny Hill Festival.

Këngëtarja me famë botërore, ka shkuar t’i shohë nga afër skenën gjigante dhe përgatitjet e fundit në Parkun e Gërmisë, ku do të performojë vetë.

Bashkë me të, në skenë do të ngjiten edhe yje si J Balvin, Skepta, Diplo dhe shumë të tjerë.

Sunny Hill Festival nis sot dhe do të vazhdojë deri më 7 gusht.

Dyert do të hapen në orën 12:00, njofton Klankosova.tv.