Drenica-Drita, formacionet zyrtare

Drenica-Drita, formacionet zyrtare

NULL NULL
4 weeks më parë

Drenica dhe Drita do të luajnë në kuadër të javës së katërt në Superligën e Kosovës.

Të dy skuadrat janë të pamposhtura dhe do të kërkojnë fitoren për të qëndruar në vendin e parë.

Drenica nga katër ndeshjet e para, ka tri fitore dhe një barazim.

Teksa, Drita ka dy fitore dhe dy fitore.

Të dy ekipet në rast të fitores do të kalojnë në pozitiën e parë. /Klankosova.tv/.

Formacionet zyrtare:

Drenica:

Drita: