Drejtuesit e Barcelonës mbajnë takim deri në orën 2 të mëngjesit pas humbjes kundër Bayern Munich

Drejtuesit e Barcelonës mbajnë takim deri në orën 2 të mëngjesit pas humbjes kundër Bayern Munich

NULL NULL
1 month më parë

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta thirri në takim, nënkryetarin Rafa Yaste dhe CEO Mateu Aleamny, pas humbjes kundër Bayern Munich.

Sipas mediave spanjolle nuk pritej që ndonjë vendim drastik të ishte marrë gjatë natës, shkruan Marca, transmeton Klankosova.tv.

Superioriteti i Bayern ishte i qartë edhe një herë, dhe tani Ronald Koeman mund ta gjejë veten në sytë e një stuhie.

Barcelona humbi me rezultat 3-0 kundër Bayernit, në kuadër të ndeshjes së parë në Ligën e Kampionëve.