Drejtori i shkollës "Yll Morina" në Gjakovë ofendohet dhe shahet nga prindi i një nxënësi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Drejtori i shkollës “Yll Morina” në Gjakovë ofendohet dhe shahet nga prindi i një nxënësi

NULL NULL
01.12.2021 18:35

Drejtori i shkollës “Yll Morina” në Gjakovë ka raportuar në polici sot se ishte kanosur nëpërmjet telefonit nga prindi i një nxënësi.

Këtë për Klankosova.tv e bëri të ditur Nysret Gjurkaj, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Gjakovë.

Ai ka theksuar se i dyshuari e kishte ofenduar dhe sharë drejtorin e shkollës, njofton Klankosova.tv.

“Pas konsultimit me prokurorin kujdestar, rasti u iniciua si ‘Kanosje’,  ndërsa i dyshuari, pasi u intervistua, me urdhër të prokurorit, u lirua në procedurë të rregullt,” ka thënë Gjurkaj.