Drake feston ditëlindjen, mësoni sa vjet ka mbushur reperi

Drake feston ditëlindjen, mësoni sa vjet ka mbushur reperi

NULL NULL
1 month më parë

Reperi i njohur amerikan, Drake, sot feston ditëlindjen e tij të 35-të.

Drake veçse ka filluar të marrë urime për ditëlindje, njofton Klankosova.tv

Ai në Instagram ka ndarë disa nga urimet e marra, disa prej të cilave vijnë nga të famshmit me të cilët ka edhe projekte të përbashkëta muzikore, si reperi Future, French Montana dhe Dj Khaled.