Donaldi dhe Beatrix mbulojnë kokën kur dëgjojnë këngën dedikuar Borës (VIDEO)

Donaldi dhe Beatrix mbulojnë kokën kur dëgjojnë këngën dedikuar Borës (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Në shtëpinë e Big Brother VIP, është lëshuar kënga dedikuar Bora Zemanit, kënduar nga Elgit Doda me tekst nga Donald Veshaj, ish i dashuri i prezantueses shqiptare.

Në momentin kur Donaldi dhe Beatrix dëgjuan këngën teksa ishin në gjumë, të dy mbuluan kokën dhe u munduan të vazhdojnë të flenë, njofton Klankosova.tv.

Ndryshe, kënga dedikuar Borës, mban titullin “Toxic Love”, e cila flet pak a shumë për lidhjen toksike mes saj dhe Donaldit.